تجهیزات جانبی ردیاب خودرو

تجهیزات جانبی ردیاب خودرو قابل نصب بروی ردیاب های شرکت مسفا

سنسور دما

یکی از نیاز های اساسی جهت کنترل ناوگان های پخش مواد غذایی منجمد و یا فاسد شدنی و خودرو های پخش دارو ، مشاهده آنلاین دمای سردخانه خودرو و دریافت هشدارهای لازم در زمان بالا و پایین شدن دمای سرد خانه میباشد. جهت رفع این نیاز ، شرکت مسفا نصب سنسور دما بر روی خودرو را پیشنهاد میدهد. این سنسور بر روی تمامی دستگاه های ردیاب تلتونیکا قابل نصب می باشد.

سنسور دما

سنسور تشخیص راننده i-button

در مواقعی که چند راننده بخواهند بر روی یک خودرو کار کنند ، تشخیص حضور راننده ها در زمان های مختلف ضروری می باشد. دریافت گزارشات کارکرد هر راننده ، امکان تشخیص راننده متخلف و تعیین رانندگان مجاز جهت روشن کردن هر خودرو از جمله فواید استفاده از سیستم i-button میباشد.

ibutton

خاموش کن خودرو از راه دور

یکی از کاربردهای مهم دستگاه های ردیاب خودرو ، امکان خاموش کردن خودرو از راه دور میباشد . در واقع این امکان از طریق کنترل یک خروجی دیجیتال بر روی ردیاب خودرو تلتونیکا حاصل میگردد. با نصب یک رله قطع برق بر سر راه خروجی دیجیتال دستگاه و اتصال رله قطع برق به قسمتی از برق خودرو ، مالک خودرو میتواند با ارسال فرمان مشخص ، خودرو خود را خاموش کند.

رله قطع برق

دانگل بلوتوثی OBD2

دانگل بلوتوثی OBDII دستگاهی است که به پورت دیاگ خودرو متصل میگردد و وضعیت موتور خودرو را پایش میکند. این دستگاه اطلاعاتی همچون دور موتور ، دمای آب موتور ، دمای هوای ورودی به موتور ، سرعت خودرو و … را از ECU  خودرو دریافت کرده و از طریق بلوتوث به دستگاه های تلتونیکا ارسال میکند .

Konnwei-KW901-ELM327-Bluetooth-OBD2-Car-Fault-Diagnostic-Tool-Android-Windows-26082019-01-p