ردیاب خودرو

ردیاب‌های شرکت تلتونیکا ارایه شده توسط مسفا

تنوع محصولات ارایه شده توسط شرکت تلتونیکا و گستردگی آن مسلما امکان ارایه کلیه آنها را برای شرکت‌های ایرانی فراهم نمی‌نماید. با این وجود شرکت مسفا با توجه به تجربیات موجود برترین و پر کاربردترین ردیاب‌های موجود که قابلیت استفاده برای فعالیت‌های سازمانی و شخصی در ایران را دارند انتخاب نموده است. نکات کلی مورد نظر جهت تصمیم‌گیری اولیه در اینجا اشاره می‌شود و بررسی موارد تخصصی نیازمند مشاوره با کارشناسان شرکت جهت انتخاب نهایی است.

ردیاب خودرو سری FMB120:

ردیاب خودرو سری FMB120، ردیاب کوچک و پیشرفته حاوی آنتن‌های GSM و  GNSS با برد بالا که قادر به جمع‌آوری اطلاعات مفید در خصوص وضعیت خودرو وانتقال آنها از طریق شبکه GSM به سرور مرکزی است. این ردیاب برای مواردی که نیاز به مکان‌یابی وسیله نقلیه از راه دور است، بسیار مناسب می‌باشد. شرکت‌های تاکسیرانی، خدمات حمل و نقل عمومی، شرکت‌های لجستیک، ماشین‌های شخصی و مدیران ناوگان حمل و نقل می‌توانند از این ردیاب به منظور نظارت بر مواردی چون وضعیت موتور، کنترل بسته بودن درب خودرو، کنترل مکان خودرو و سایر موارد استفاده نمایند.

teltonika fmb120

ردیاب خودرو سری FMB920:

ردیاب خودرو سری FMB920، یک ردیاب ساده و هوشمند با قابلیت اتصال به بلوتوث، دارای آنتن‌های GSM و GNSS که با همراهی باتری داخلی، ویژگی مناسبی برای بهره‌مندی از فناوری‌های روز را برای کاربر فراهم می‌سازد. این ردیاب که برای خودروهای سبک مناسب است، در مواردی چون خودروهای اجاره‌ای و یا ردیابی خودروهای شخصی سرقت شده و سرویس‌های شخصی حمل و نقل کاربرد دارد. ورودی‌ها و خروجی‌های دیجیتال موجود بر این ردیاب می‌تواند برای مونیتور کردن هر گونه آتش‌سوزی داخل خودرو، هشدار باز شدن درب یا امکان توقف خودرو از راه دور مورد استفاده قرار گیرد.

FMB920-576x220

ردیاب خودرو سری FMB640:

ردیاب خودرو سری FMB640، یک ردیاب حرفه‌ای دارای ترمینال‌های GSM و  GNSS که بعنوان یک راهکار تخصصی برای خودروهای سنگین و نیمه سنگین قابلیت انجام چندین فعالیت همراه با یکدیگر را دارد. این ردیاب با اینترفیس‌های RS232 و RS455  به منظور ارتباط با شخص ثالث با هدف حداکثرسازی بهره‌وری ناوگان حمل و نقل مورد استفاده قرار می‌گیرد. قابلیت خواندن پارامترهای مختلف وسایل نقلیه سنگین نظیر مصرف سوخت، سطح سوخت، مسافت پیموده شده، مدیریت راننده خودرو و یا دانلود اطلاعات و فایل‌های مهم از راه دور از جمله موارد قابل توجه در این نوع ردیاب است.

FMB640-576x220

ردیاب خودرو سری FMB202:

ردیاب خودرو سری FMB202، یک ردیاب ضد آب ویژه با اتصال بلوتوث و آنتن‌های برد بالا با فناوری GSM و  GNSS که دارای باتری داخلی با ظرفیت بالاست. این باتری قابلیت تامین نیرو تا دو روز متوالی بدون شارژ را دارد. بصورت خاص این ردیاب را می‌توان برای حمل و نقل محصولات و مواد غذایی و یا کانتینرهای سردخانه‌دار، خودروهای خدمات اضطراری مورد استفاده قرار داد.

FMB202-576x220